אודות החברה - קבוצת יושפה

האנשים. הניסיון. הגישה.
קבוצת יושפה - מובילים בשביעות רצון

אנחנו בקבוצת יושפה יוצרים איכות חיים, זה מה שמניע ומכוון אותנו. אנחנו מאמינים שתהליך מוצלח של 'התחדשות עירונית' מבוסס קודם כל על הערך האנושי: לפני ואחרי הכל אנחנו בני אדם, אוהבים איכות, שואפים למצוינות, רואים את האחר ונהנים לתת שירות. הניהול שלנו בגובה העיניים ואנחנו, בעלי ומנהלי החברה מעורבים בכל היבט של כל פרויקט בכל רגע נתון. ההצלחה שלנו היא שביעות רצון הדיירים והרוכשים שלנו, האמון והשקט הנפשי שלהם. אנחנו איתם לאורך כל הדרך: נגישים ומעורבים כאילו כל פרויקט הוא ביתנו. זה סוד ההצלחה של הקבוצה וזה הDNA שמאפיין כל אחד מאנשי הצוות ואת העשייה כולה.

קבוצת יושפה היא חברת בוטיק ייחודית, בעלת עשייה ופעילות מוכחת, בחוד החנית בתחום ההתחדשות העירונית, מראשית התחום בארץ. הקבוצה ממקדת את פעילותה בגוש דן וערי המרכז, בהן יש לה ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם גורמי המקצוע ויעילות מוכחת בהליכי התכנון הביורוקרטיים והמוניציפליים הסבוכים. בחברה מקפידים על מיקוד גאוגרפי והקיפי פעילות מבוקרים ובכך מבטיחה החברה את איכות השירות, את המעורבות עד לפרטים הקטנים ואת הביצוע ברמה מופתית. מייסדי החברה הם שרון ואורן יושפה, דן גרנות, ומוטי ואתי עבו.

שרון ואורן, המנכ"לים המשותפים של החברה, חיים את התחום מילדות, יוזמים, מנהלים ומבצעים פרוייקטים למגורים מעל 20 שנה.

יוצרים חווית מגורים איכותית

בשנת 2024 זכתה החברה להבעת אמון מקצועית, וצירפה כשותפות בחברה 2 חברות ציבוריות – קרסו נדל"ן ופרופדו.

שילוב של כישורים מקצועיים, ניסיון רב תחומי ויכולות פיננסיות של השותפים, הופכים את קבוצת יושפה לחברה המציבה את השקט והביטחון של לקוחותיה ביסודותיו של כל פרויקט. היכולת לקדם פרויקטים איכותיים ביעילות, אמינות ושירות מהגבוהים בענף היא המפתח לשביעות רצון הלקוחות. הללו יודעים שעם קבוצת יושפה הם בידיים איתנות, אמינות, מקצועיות ואנושיות כאחד.

מובילים צוות מנצח