אודות החברה - קבוצת יושפה

האנשים. הניסיון. הגישה.
קבוצת יושפה - מובילים בשביעות רצון

אנחנו בקבוצת יושפה יוצרים איכות חיים, זה מה שמניע ומכוון אותנו. אנחנו מאמינים שתהליך מוצלח של 'התחדשות עירונית' מבוסס קודם כל על הערך האנושי: לפני ואחרי הכל אנחנו בני אדם, אוהבים איכות, שואפים למצוינות, רואים את האחר ונהנים לתת שירות. הניהול שלנו בגובה העיניים ואנחנו, בעלי ומנהלי החברה מעורבים בכל היבט של כל פרויקט בכל רגע נתון. ההצלחה שלנו היא שביעות רצון הדיירים והרוכשים שלנו, האמון והשקט הנפשי שלהם. אנחנו איתם לאורך כל הדרך: נגישים ומעורבים כאילו כל פרויקט הוא ביתנו. זה סוד ההצלחה של הקבוצה וזה הDNA שמאפיין כל אחד מאנשי הצוות ואת העשייה כולה.

קבוצת יושפה היא חברת בוטיק ייחודית, בעלת עשייה ופעילות מוכחת, בחוד החנית בתחום ההתחדשות העירונית, מראשית התחום בארץ. הקבוצה ממקדת את פעילותה בגוש דן וערי המרכז, בהן יש לה ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם גורמי המקצוע ויעילות מוכחת בהליכי התכנון הביורוקרטיים והמוניציפליים הסבוכים. בחברה מקפידים על מיקוד גאוגרפי והקיפי פעילות מבוקרים ובכך מבטיחה החברה את איכות השירות, את המעורבות עד לפרטים הקטנים ואת הביצוע ברמה מופתית. מייסדי החברה הם דן גרנות, מוטי ואתי עבו, שרון ואורן יושפה.

שרון ואורן יושפה, מנכ"לים משותפים, חיים את התחום מילדות, יוזמים מנהלים ומבצעים פרויקטים למגורים מעל 20 שנה. דן גרנות המכהן כיו"ר הדירקטוריון, יזם, מייסד ומנהל בעל ניסיון רב שנים בתחומי הנדל"ן הלוגיסטיקה וההשקעות. מוטי עבו, מבעלי חברת 'סהר עתיד יהלומים' המחזיקה בתואר 'יצואן מצטיין', הוא בעל ניסיון עשיר ביזמות נדל"ן בארץ ובעולם.

יוצרים חווית מגורים איכותית

בשנת 2021 זכתה החברה להבעת אמון מקצועית מקרן ההשקעות העולמית קומיוניטי המנהלת מאות מיליוני דולרים בהובלת ג'רמי בלנק, מבכירי משקיעי הנדל"ן בישראל. הקרן הצטרפה כשותפה בחברה ותורמת למימוש החזון העסקי של החברה.

שילוב של כישורים מקצועיים, ניסיון רב תחומי ויכולות פיננסיות של השותפים, הופכים את קבוצת יושפה לחברה המציבה את השקט והביטחון של לקוחותיה ביסודותיו של כל פרויקט. היכולת לקדם פרויקטים איכותיים ביעילות, אמינות ושירות מהגבוהים בענף היא המפתח לשביעות רצון הלקוחות. הללו יודעים שעם קבוצת יושפה הם בידיים איתנות, אמינות, מקצועיות ואנושיות כאחד.

מובילים צוות מנצח